Верифікований профіль
5
Років досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
30
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
152
Останній візит на сайт
сьогодні
Сертифікований ріелтор, працюю в компанії "ЖИТЛО"

Продаж будинків (8)

  • Житло
    86 500 $
    721 $/м²

    Бузкова

    120 / 58 / 20 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Терміновий продаж! Комфортний ТАУНХАУС по вигідній ціні! Локація: м.Івано-Франківськ (Крихівці), поруч ЖК Калинова Слобода Таунхаус ЗДАНИЙ - два поверхи, внутрішній, обгороджений задній двір. ▪️Загальна площа 120 м2 ▪️Власна ділянка 1,5 сотих ▪️ГАРАЖ, 2 паркомісця ▪️Подвір'я вимощене бруківкою ▪️Вікна панорамні, енергозберігаючі ▪️Вхідні броньовані двері...
    Рієлтор
  • Житло
    250 000 $
    1 330 $/м²

    Приозерна

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА єВідновлення
    188 / 83 / 15 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    2025 рік побудови
    6 днів тому
    Продається СУЧАСНИЙ ДВОповерховий БУДИНОК з частковим ремонтом! Мальовнича місцевість м. Івано-Франківська, дуже класна локація. Стильний будинок, два поверхи, площею 188 м2 + зем. ділянка 6 сотих та гараж. Виконано усі чорнові роботи: стяжка та підігрів підлоги, електророводка, розведене опалення, встановлено радіатори...Фасад будинку, автоматичні ворота та огорожа на стадії завершення. Можна одразу переходити до створення інтер’єру своєї мрії!
    Рієлтор
  • Житло
    155 000 $
    1 314 $/м²

    Вивізна вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА
    118 / 50 / 14 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2024 рік побудови
    6 днів тому
    Сучасний таунхаус з якісним ремонтом, просторий, світлий інтер’єр, великі панорамні вікна та продумане планування: 1-ший поверх - прихожа, окрема кухня, санвузол, кладова та велика вітальня з каміном і виходом на задній двір (обгороджений); 2-гий поверх - 3 спальні, одна з яких має свою велику гардеробну, дві спальні мають вихід на відкритий балкон та простора ванна кімната. Все є для комфортного життя: - власна тераса для відпочинку; - місце для двох автомобілів; - поруч розвинена інфраструктура; - до центру міста всього 10 хвилин на авто. Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити у престижному районі, поблизу міста.
    Рієлтор
  • Житло
    129 960 $
    894 $/м²

    Прийми вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА
    145 / 49 / 34 м²
    2 поверхи
    3 сот
    5 кімнат
    2022 рік побудови
    6 днів тому
    ТАУНХАУС преміум-класу по ВИГІДНІЙ ЦІНІ! СУЧАСНЕ котеджне містечко, Таунхаус ЗДАНИЙ. Загальна площа 145,3 м2. Власна ділянка землі: 3,5 сотих. Всі міські комунікації. Не зволікайте, таунхаус вартий уваги!
    Рієлтор
  • Житло
    95 000 $
    772 $/м²

    Прийми вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА
    123 / 80 / 11 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    2024 рік побудови
    6 днів тому
    ТОПОВА пропозиція! ТАУНХАУС ПРЕМІУМ КЛАСУ по АКЦІЙНІЙ ЦІНІ! СУЧАСНЕ котеджне містечко, ТАУНХАУС ЗДАНИЙ: Загальна площа 121,9 м2; власна ділянка землі: 1,5 сотих
    Рієлтор
  • Житло
    188 000 $
    629 $/м²

    Галицька вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя
    299 / 119 / 29 м²
    2 поверхи
    7 сот
    5 кімнат
    2017 рік побудови
    6 днів тому
    Продається КОМФОРТНИЙ ДВОповерховий БУДИНОК для великої сім"ї! Будинок двоповерховий 2017 року побудови, площею 298,7 м2 з якісним євроремонтом. Земельна ділянка 7 сотих, огороджена територія дорогим парканом, ковані ворота (2 заїзди), подвір"я вимощене бруківкою, сигналізація, під охороною. Вода - скважина, каналізація - септик, підігрів підлоги... Комфортне планування: 1-ший поверх: гараж, паливна, комора, гардеробна, кухня-студія, дві житлових кімнати, вбиральна, санвузол; 2-гий поверх: три кімнати, кухня, гардеробна, два санвузли. Будинок вартий уваги!
    Рієлтор
  • Житло
    90 000 $
    530 $/м²

    Кут вул., 34

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення
    170 / 94 / 18 м²
    2 поверхи
    35 сот
    5 кімнат
    1990 рік побудови
    6 днів тому
    Продається КОМФОРТНИЙ ДВОповерховий БУДИНОК для великої сім"ї! Локація: Тернопільська обл., м. Борщів, центр. Будинок двоповерховий, площею 169,7 м2 з якісним ремонтом, меблями і технікою. Земельна ділянка 10 сотих для будівництва та 25,8 сотих с/г призначення, огороджена територія дорогим парканом, ковані ворота, подвір"я вимощене бруківкою. Індивідуальне газове опалення, вода - централізована, каналізація - септик... Додатково є літня кухня з гаражем та господарські приміщення, фруктові дерева, сад, город. Комфортне планування: 1-ший поверх: гараж, паливна, коридор, велика кухня, вітальня та вання кімната; 2-гий поверх: чотири кімнати, коридор та великий відкритий балкон. Будинок вартий ув...
    Рієлтор
  • Житло
    330 000 $
    1 758 $/м²

    набережна Василя Стефаника вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Набережна вулиця ім. Василя Стефаника
    188 / 73 / 30 м²
    2 поверхи
    7 сот
    5 кімнат
    2024 рік побудови
    6 днів тому
    Продається ЕЛІТНИЙ ДВОповерховий БУДИНОК з дизайнерським ремонтом, меблями та технікою! м. Івано-Франківськ, дуже класна локація. Сучасний будинок, два поверхи, площею 187,7 м2 з якісним, стильним, дороговартісним ремонтом, повнісю укомплектований меблями і технікою. Земельна ділянка 7 сотих, огороджена територія, автоматичні ворота. Панорамні енергозберігаючі вікна, підігрів підлоги, камін... Є все необхідне для комфортного проживання, вам залишається, тільки перевезти свої речі! Не зволікайте, будинок вартий уваги!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.